.

.

1Pcs 2017 Нова Мода Личност Елегантен Циркон Срце Облик на Рака-Наместете Отворање на Неколку Прстени Поставен Накит

1Pcs 2017 Нова Мода Личност Елегантен Циркон Срце Облик на Рака-Наместете Отворање на Неколку Прстени Поставен

евалуација:

DEN 19.00 -21 %
DEN 24.00
Достапност
Производот е достапен

Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса. Ние сме во моментов се специјализирани за Жените?s и Дете?s Мода.
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина.
Превозот Услови
Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Тоа?s trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или (Кина ЕМС веб-страница). Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите.
Нето дијаметар : за 17mm може да се adjus табела ЗАБЕЛЕШКА :
1.
Понудата Со Доверба!
Сервис И Повратни Информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
За Нас
По 4 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.) може да биде подолго од вообичаеното време.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме дозволено 1-3мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ние брод понеделник ? Сабота, со исклучок на празници. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга НЕ е trackable. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Стандард на Услуги трае околу 18-25 работни дена. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење. Ние обезбедуваме мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески.
Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Кон својствата

Прстен Големина:
Променливи во големина
Бренд Име:
zheFanku
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик
Повод:
Свадба
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
RG0160SV
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Легура
Површината Ширина:
NA
Функција:
/
Компатибилност:
/

Производи во категоријата