.

.

ТЕЛОТО ПАНК Бесплатен Превозот Сребро Папокот папокот Прстен Кристал Бар Пеперутка кристал Стомак Пирсинг на Тело Накит БР 031

ТЕЛОТО ПАНК Бесплатен Превозот Сребро Папокот папокот Прстен Кристал Бар Пеперутка кристал Стомак Пирсинг на

евалуација:

DEN 148.00 -31 %
DEN 214.56
Достапност
Производот е достапен


Бесплатен Превозот Сребро Папокот папокот Прстен Кристал Бар Пеперутка кристал Стомак Пирсинг на Тело Накит БР 031
Секси Нерѓосувачки Челик Пирсинг Папокот Прстени Тело Пирсинг Папокот Накит
Бесплатен Превозот E-Пакет Кога Вкупниот Поредок Во Нашата Продавница Над 100 Опис : Предмет Код : БР 031 Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, Кубен Циркони Големина : 1.6 mm*17mm*28mm Количина : 1pcs Боја : Покаже како слика Пол : Женски Applicale Повод : партија,кафуле, паб,шопинг,прошетка,патување, и др. Конверзија : 1 mm=0.0394 инчен 1inch=25.4 mm Забелешка : 1. W кога вкупниот поредок во нашата продавница над 100 Ние ќе им обезбеди бесплатен превозот од E-пакет! 2. Руската costomers ве молиме оставете ги вашите име и презиме поради руската Политика, ви благодариме! 3. Ве молиме дозволено 1-5мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. 4. Поради различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Не грижете се! Пакетот вклучува : 1pcs x папокот Прстен

Кон својствата

Метална боја:
челик боја
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Телото Панк
Број На Модел На:
БР 031
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Материјал:
Кубен Циркони
клучен збор 1:
Телото Накит Пирсинг .Dangle Тело Накит Пирсинг
клучен збор 2:
трговија на големо мода накит
клучен збор 3:
нерѓосувачки челик тело накит
Клучен Збор 4:
316L не ' Рѓосувачки челик
Големина:
1.6mm*17mm*28mm
боја:
Челик боја
Пол:
Жените
Место на Потекло:
Кина
Бесплатен превозот :
Yes
папокот пирсинг:
Percing Nombril

Производи во категоријата