.

.

FILBAKE Силикони 8 Празнина Љубов Срце Облик Печење Габи, Чоколадо Мувла Торта Калапи за Cupcake Пудинг Десерт Фах Пан

FILBAKE Силикони 8 Празнина Љубов Срце Облик Печење Габи, Чоколадо Мувла Торта Калапи за Cupcake Пудинг Десерт

евалуација:

DEN 247.00 -14 %
DEN 287.52
Достапност
Производот е достапен

2,Ако сте Купувачот итно треба вашата точка. ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL. По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,
тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас. можете да ја пораката на вашиот нов поредок и ни даде вашата последна цел број . Ii треба само три различни украси за да добиете елегантен дизајн торта . кога ќе го поставите нова цел во нашата продавница.ние
се подготвени да ви даде подарок или некои попуст. ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 1-2 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 2-4 работни дена. и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме. Валентин, Денот на Мајката и секој ќе сакате да каже "ТЕ САКАМ".2"
Пакетот вклучува :
1* 8 Празнина Срце Облик На Торта Мувла
8 Празнина во Срцето Со Љубов во Облик на DIY Печење Торта Силиконски Калап Чоколадо Калап за Кифла, Сапун, Cupcake, Пудинг и Jello
Најновите кифла срцето мувла др СО ЉУБОВ линија од е навистина привлечна. Ако сте Редовни на купувачот,а ако ни даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации за вашата нарачка. Конечно можете да изненади вашите гости.
опис :
Материјал : храна безбедно силикони
Боја : Боја случаен избор
ГОЛЕМИНА
30*17. Сликите се само примероци за референца. СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати. Pls изберете го Изразат начин,ако choosed кина пост ВОЗДУХ MAIL,кога тоа задоцнување во превозот.
FILBAKE 6 Празнина Камен Форма Силикони Торта Калап за Печење Габи Тесто Украсување Калапи Алатки за Сапун, Кифла, Пусти, Косата
FILBAKE Круг Топката Форма Перница Силиконски Калап Торта Печење Габи, Тави Десерт Одлуки за Кифла, Пусти, Пудинг и Jello
МОРА да ги Прочитате Пред да го купат 1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела) на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет. Pls не прифаќаме било каква наплата или спор,Но ние сме љубезно сакаат да ви помогнат да го продолжи процесот време на вашата нарачка.
3 различни срцето форми во само една лента во 100 % силикон. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.
Најдобар калап за многу прослави : Св.
силиконски калап,торта декорирање алатки,силиконски калапи,калап сапун,силиконски калап сапун,торта стојат,cookie машина,кујнски прибор,фондан силиконски калапи за торта декорирање,фондан калапи,силикони торта мувла,калапи,фондан торта декорирање алатки,cupcake, печење,шлаг цевки млазници,свадба торта стојат,печење алатки за торти,руски цевки совети,moldes де silicona став фондан,cupcake облоги,чоколадо мувла,пан торта,матрицата,moldes де silicona став jabones,boquillas rusas,reposteria,accesorios де cocina,moldes де silicona став фондан,матрицата,манга pastelera,pasteleria,moldes де silicona став reposteria,moldes силикони 3d,articulos де reposteria,boquillas rusas де pasteleria,articulos де reposteria y,decoracion де tortas,moldes galletas,слатки додатоци,moldes фондан,млазници тесто,фондан,moldes silicona,
.

Кон својствата

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ФДУ,CE / ЕУ
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
JSC2239
Бренд Име:
FILBAKE
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Тип:
Силиконски Калап Торта Алатки
Објектот:
фондан силиконски калапи за торта декорирање
Понудата:
Cupcake облоги,торта декорирање алатки
Обликот:
8 Празнина Срце Облик На Силиконски Торта Мувла
Функција:
Направи Торта,Леб,Косата,Желе,Подготвува Храна,Чоколадо
Температура:
+230℃/-60℃ +446℉/-76℉
Материјал:
Силиконски Калапи Пан Торта
Додатоци Се Вклучени:
1* 8 Празнина Срце Облик Печење Мувла
Карактеристики:
Машина За Миење Садови Безбедно, Лесно Чистење, Microwaveable, Не-Стап

Производи во категоријата