.

.

Новиот Алуминиумски Преносни Виткање Камера Tripod Главата Лизгачот Z Десктоп Стојат Носителот Flex Пан Навалите Топката Главата за Canon Nikon, Sony dslr фото

Новиот Алуминиумски Преносни Виткање Камера Tripod Главата Лизгачот Z Десктоп Стојат Носителот Flex Пан Навалите

евалуација:

DEN 950.00 -51 %
DEN 1939.20
Достапност
Производот е достапен

Нашата цел е : на Клиентите е во право засекогаш. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Ако живеете во оддалечена област и ќе мора choosed слободен DHL или слободни Fedex,ве молиме да ни овозможи да го смените вашата точка да биде дадено од страна на Објавата. Враќање : 1. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.Пред да се врати на предмети,ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве Молиме да ни ги испратите на следење на број. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Новиот Алуминиумски Преносни Виткање Камера Tripod Главата Лизгачот Z Десктоп Стојат Носителот Flex Пан Навалите Топката Главата за Canon Nikon, Sony dslr фото
Вовед : најважната карактеристика на Z flex навалите главата е во можност да се свитка слободно,Во процесот на снимањето,Можете лесно може да се најде аголот она што ви треба.Ве молиме имајте предвид дека,Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки,Брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Превозот : 1. Aliexpress прифати Зачувам/ Кредитна картичка/Web Money.5 mm Материјал : ЦПУ Машински алуминиумски Завртка : 1/4" и 3/8 Со Дух Ниво Пакет : Z flex навалите плоча x1 Ален копче x1
(tripod и камерата и други додатоци не вклучувајќи)
Плаќање : 1.Ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Повратни информации : 1.Откако ќе го поставите цел,тоа значи дека ќе се прифати оваа одредба.Како и обично,ние испрати пакет за излез во рок од 2-3 дена, откако ќе ја добиете вашата исплата. Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба,Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот за наплата на средствата.и pls се задржи во допир откако ќе го постави цел. Ние не гарантира испорака време на сите intermational пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашите производи е прегледан. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Висок квалитет на ЦПУ Машински алуминиумски Мулти агол виткање 3kg Големи Товарот и ултра стабилна Лесни и флексибилни,пукање во секое време постабилни и полесно од било кој друг destop tripod, полесно и побрзо отколку на ballhead Спецификација : Модел : Z Flex навалите главата Тежина : 0.

Кон својствата

Материјал:
Алуминиум
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Z Виткање Tripod Глава
Бренд Име:
CR CUREFOTO

Производи во категоријата