.

.

PULUZ Четири-Дел Telescoping Алуминиум-Легура на магнезиум Само-Стои Monopod/Камера Tripod нозе, со Поддршка на База на Заградата

PULUZ Четири-Дел Telescoping Алуминиум-Легура на магнезиум Само-Стои Monopod/Камера Tripod нозе, со Поддршка

евалуација:

DEN 3840.00 -15 %
DEN 4517.28
Достапност
Производот е достапен


12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).8 инчен Min Висина 65cm / 25. Силна техничка поддршка и добар квалитет на производите се гарантира. Игра вашата зона. 360-степен ротирачки поддршка стојат база нозете на monopod овозможува за слободни panning и поместување на вредноста во текот на видео или микро филмска снимање. Ние брод на Ali Express' адресата само.6 inch) за да 185cm (72. Ние секогаш нудиме висок квалитет на производот на конкурентна цена и да се обезбеди добар сервис за вас. Ако сакате регистрирани превозот метод, ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Aliexpress Стандард Превозот кој чини околу $2. PULUZ е сигурен и доверлив бренд. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Четири-дел нога со флип брави, ви овозможува да се прилагоди на висината на monopod од 65cm (25. Цевка направена од алуминиум-легура на магнезиум, повеќе трајни и стабилни. Погоден за носене и не-пропадна се справи со бар дизајн може да се спречи пукање од тресење за да се подобри стабилноста. Пренослив и виткање три нозе monopod поддршка стојат дизајн за лесно да се носат. Со врвка за околу рака и рака зафат за да се одржи удобно и изолација. Ние ќе ви одговори во рок од еден работен ден. Вашето мислење е многу важен за нас и за сите купувачи. PULUZ се фокусира на дизајн, производство, маркетинг, и испорака на камерата додатоци, како што се камерата кафез, рачни стабилизатор, батерија зафат, tripod, фото студио додатоци и така натаму.5 см (Monopod цевка), 25*7.5 см (База на планината) Тежина 1344g
1. Ако не сте добиле вашата нарачка во рок од времето за испорака или ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да имате среќен шопинг искуство тука. Овие трошоци не се вклучени во производот цена и превозот цена. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Ali Express сметка се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.6 инчен Делови 4 Контактот Големина 1/4 инчи, 3/8 инчи Производ Големина 55*6. Стандард 1/4 инчи или 3/8 инчи завртка за брзо ослободување плоча погоден за сите dslr фото апарати и camcorders како што е Канон, Nikon и Sony. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Општи Материјал, ABS, Гума, Сунѓерот, Алуминиум-легура на магнезиум Макс Висина 185cm / 72. Ние имаме сопствено производство линии. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Обично ќе брод нарачката во рок од 3 работни дена по вашата исплата е потврдено од страна на Ali Express. Ви благодариме!
Животот лежи во движењата. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, бесплатен превозот, може да биде само следи во Кина, но нема детали за следење на податоци во вашата земја.

Кон својствата

Број На Модел На:
PU3015
Бренд Име:
PULUZ
Макс Extened Должина (mm):
300
Тежина (g):
120
Употреба:
Дигитална Камера
Укината Должина (mm):
190
Пакет:
No
Материјал:
ABS, Гума, Сунѓерот, Алуминиум-легура на магнезиум
Тип:
Авто-Стои Monopod
Одговараат на:
за сите Canon dslr фото апарати, Nikon ,Sonyand camcorders

Производи во категоријата