.

.

Универзална Турбо GT30 GT35-2 AR .63 Комп. AR .70 T3 Вода за Ладење и Масло за ладење 5 завртки 400HP турбина Турбополнач со Дихтунзи

Универзална Турбо GT30 GT35-2 AR .63 Комп. AR .70 T3 Вода за Ладење и Масло за ладење 5 завртки 400HP турбина

евалуација:

DEN 10243.00 -9 %
DEN 11255.52
Достапност
Производот е достапен

3 mm Exducer 56mm Турбина страната T3;Штекер 5 гром Апликација : Универзална турбо wastegate : внатрешен-wastegate Ладење Тип : Вода, Ладење и масло за подмачкување Коњ Моќ : 400 HP-500 HP Имајќи Тип : Влажно лебди имајќи Турбополнач
Превозот Термини :
Вашата цел ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса во 1-5 дена по receipted на вашата исплата.
По продажба :
•Турбина школка нула ,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот е припаѓаат на нашата гаранција опсег.
Повратните информации :
Ние се стремиме да се направи она што е потребно за да се добие објект за вас и се надевам дека сте задоволни со вашиот купување.
•Предмети кои не може да се инсталира ќе бараат професионална инсталација фактура за враќање.
-П : Може ли да се купи на различни модели во едно време?
A : Да, ние може да combinate на пратката.
•Ние да преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи.Плаќања мора да бидат примени во рок од 30 дена од денот на купувањето.
-П : Кога ќе брод мојата цел?
A : Откако ќе добиете потврда на уплатата, ние ќе се обидеме потрудиме да брод цел во рок од 24 часа откако вашата уплата е потврдена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина.купувачот презема сите ризици и одговорност доколку тие се одлучат да го инсталирате без стручна помош.
Грижа За Корисниците
•Како клиент на нашите турбополнач, да се грижи за вас е нашиот број 1 Приоритет, ако има било какви прашања со нашите нарачки, ве молиме да ги споделите со нас, така што ние може да помогне за решавање на секоја ситуација.70 T3 Вода за Ладење и Масло за ладење,штекер 5 завртки 400-500 HP турбина Турбополнач со Дихтунзи Турбо Модел : GT35-2 Компресор : A/R 0.5" Турбина : A/R 0.4 mm Exducer 82mm Влезот 4" Штекер 2.
Тоа обично трае само 2-4 работни дена за домашна превозот и 4-8 работни дена за меѓународна испорака. Инаку ние не се одговорни за било каква превозот на штета ако го потпишаа пакет нормално. Вашиот телефонски број е важно за испорака контакт.
Сите пакети се двојно проверени и добро спакувани страна на нашите испраќање на катедрата за да бидете сигурни дека тие се безбедни за испорака. бесплатна услуга може да се обезбеди во 6 месеци од доби турбо!
•Ако постои компјутер грешка со некој производ и тоа не е во парк, ќе бидете известени веднаш и наплата ќе се издаде во рок од 3 дена.
-П : Може ли да се добие попуст ако јас цел повеќе?
A : Да, доколку имате повеќе нарачки, ве молиме контактирајте со нас за да добиете специјален попуст. Врати пакет мора да биде под бренд нова состојба.
•Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

Кон својствата

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Име На Модел:
Универзална Турбо GT35-2/R .63 Комп. A/R .70 T3 Вода 400HP
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
20inch
Модел Година:
1995-
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Објектот Висина:
20inch
Автомобил Производител:
Nissan
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Објектот Должина:
20inch
Објектот Тежина:
10kg
Турбо Модел :
GT35-2
Компресор Детали:
компресор:
Inducer на македонија (61.4 mm Exducer 82mm
Компресор .:
Влезот 4 Штекер 2.5
Турбина Детали:
A/R 0.63 Турбина flangeT3;Штекер 5 болт
Турбина:
Inducer 65.3 mm Exducer 56mm
wastegate:
внатрешни-wastegate
Примена:
универзална turbo
Ладење Тип:
вода за Ладење и Масло за ладење,Имајќи весник имајќи
Коњски Сили:
400-500HP

Производи во категоријата