.

.

За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Magotan 2007~2013 - Автомобил GPS Навигациски Систем + Радио во ЖИВО DVD BT 3G WIFI HD Екран Мултимедијални Систем

За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Magotan 2007~2013 - Автомобил GPS Навигациски Систем + Радио во ЖИВО DVD BT 3G WIFI

евалуација:

DEN 13284.00 -18 %
DEN 16200.00
Достапност
Производот е достапен

2) Ние не бродот да APO/FPO, P. Увоз Даночни Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз доход , обичај такса или царинските задоцнување. Откако никој не ја прифаќа пакет, се врати превозот цена ќе биде многу, многу висока, а купувачот мора да наплаќаат за тоа. Доаѓаат со приклучок во фабриката темперамент, итн.32 GB флеш диск 16, Поддршка за 3 G модем (Huawei E261) , 3 G/Wifi интернет со големи тастатура, поддршка на оригиналот A/C камера и паркинг сензор 17, OSD language : English /Русија /француски /германски /италијански /шпански /Japan /полски /унгарски. Изградена во 4 G флеш, Dual-core-A8 може да биде најдобро & брз ПРОЦЕСОРОТ некогаш на автомобил dvd плеер до 3 X побрзо перформанси и 3 X побрза графика 12, EQ начини : џез, поп, рок, класичен, обичај, стандард 13, Две SD картичка слотови, по еден за GPS мапата, еден за музика/видео 14, Заден i Pod контрола, може да доведе i Pod/i Phone/i Pad да ракавица кутија погодно и полнење тоа 15, Пред USB контрола, поддршка max. Bluetooth именик пребарување, лесно да се најде на телефонскиот број што сакате 7, Dimmer функција , темен екран со допирање на екранот погодно 8, во Реално време часовник функција, може да се синхрони преку сателит, 9, РКА rear view camera текст (ве молиме проверете обратна камера во нашата продавница).Indash Автомобил Стерео DVD Плеер GPS Навигациски Систем За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Magotan 2007~2013 Однапред S100 Систем | 3-Зона Поп | Dual-Core A8 Чипсет | 1080 P HD | 5. Најчесто тоа се вклопува добро во автомобил со CD Плеер или ДВД Плеер, но не се вклопуваат во автомобил со фабричките NAVI систем. За да бидете сигурни дека ќе цел одговара модел со право accessaries, ние ќе контакт со вас преку е-маил за да се потврди автомобил детали за вашата нарачка. Копчиња' позадина светла се исти како и оригиналните, итн. 1) Ние обично брод од страна на DHL, EMS, ARAMEX - ние изберете повеќето економски начин меѓу нив и за вас. Ве молиме бидете сигурни дека правото превозот адреса, и примачот контакт телефонски број.1 HIFI Bluetooth | Музика | Радио | i Pod | 3 G WIFI Интернет | Воланот Контрола Компатибилен Купи Сега! = Добие Бесплатен Дар Можеме да снабдување со најновите компатибилен NAVI мапи за целиот свет земји! Мапи се бесплатни ажурираат секоја година! Оригиналниот Автомобил Внатрешни работи Референца ( Десната Рака се Вози автомобил модели се исти како Левата Рака Диск' ) Напомена : Овој модел може да се вклопат и да го замени различни автомобил аудио конфигурации , ако вашиот автомобил внатрешни работи не е ист или сличен како погоре, или ако не може да потврдите дали тоа е право одговара модел, ве молиме испратете ни слика за автомобил внатрешни работи , ајде да го потврдите за вас директно. 6) Саудиска Арабија клиенти треба да го покаже copy/измама на примачот ID до владата на царинската управа. Бесплатни Сателитска Навигација! GPS Глобален Систем за Позиционирање! 2 D, 3 D мапи навигација, Екран на Допир & Гласовен водич за навигација, итн. За Превозот Пратката ќе се организира во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена.

Кон својствата

GPS тип:
Возилото GPS Единици & Опрема
Автомобил Производител:
Фолксваген
резолуцијата на екранот:
800x480
Специјални Функции:
Bluetooth,CD Плеер,DVD Плеер,MP3/MP4 Плеери,Радио Тјунер,Екран на Допир,ТВ
Број На Модел На:
ZH-C004-Magotan

Производи во категоријата