.

.

YESSUN За Landwind X8 - Паркинг Камера / Rear View Camera / HD CCD Ноќ Визија + Вода-доказ + Широк Агол

YESSUN За Landwind X8 - Паркинг Камера / Rear View Camera / HD CCD Ноќ Визија + Вода-доказ + Широк Агол

евалуација:

DEN 1078.00 -20 %
DEN 1347.84
Достапност
Производот е достапен

Поправи камерата за да ја посебен дизајн дупка во вашиот автомобил. Купувачот треба да бидете сигурни дека превозот адреса е сигурен. Понудата тоа, вие не може да се добие подобар производ на оваа цена. Ние ќе брод тоа во рамките на 1-7 дена по плаќање потврдена . Ќе видите слики кога вашиот автомобил е во обратна смена.0 Vp-p,75 Електронски Shutter : 1/60(NTSC)-1/10000 S, 1/50(PAL)-1/10000 S S/N сооднос : Подобро Од 48db Леќа Агол : 170 Степен Водоотпорен Класа : Ip 67 - Ip 68 Операција Температура : -20 C+80 C RH95% Работна Сила (DCV) : DC 12 V
Цена & Пакет се вклучуваат : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x 6 M видео кабли и 1 M Моќ Cable (поврзување со tailight моќ) 1 x упатство
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации.
Клучни Карактеристики :
1 . Поврзување вградениот табличка светло на камерата за тоа каде акции табличка светлина е поврзан за да се добие моќта
1. Поддржува NTSC ТВ систем
6. Купувачот има одговорноста за сите врати превозот, вклучувајќи DOA или неисправни се врати.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
1.
=>Ќе видите слики кога вашиот автомобил е во обратна смена.
=>Земете вашиот акции табличка на светлината во задниот дел на вашиот автомобил
=>Поправи камерата до каде акции табличка светлина беше.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Нејзината едноставна и скромна дизајн и малата големина освои't привлече никакво внимание.
Опис :
Оваа Боја Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Јужна Азија / Блискиот Исток
Нормално, 20-30 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција. Се реши ова прашање на лош автомобил Задните гледате ефектот, може да им помогне на паркинг и намалување на инциденти и несреќа. Поврзете го видео кабелот на камерата за продолжување на кабелот.High-definition и 170 степен широк агли на гледање
2.Времето за испорака е познато како што е подолу :
Земја
Прибл.
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Кон својствата

Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Додатоци
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Жица или Безжично:
Жица
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
YESSUN
Должина на Видео Кабел:
6M
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични

Производи во категоријата