.

.

HDMI+VGA+2AV LCD возачот одбор VS-TY2662-V1 за 71280*800 N070ICG-L21 IPS lcd

HDMI+VGA+2AV LCD возачот одбор VS-TY2662-V1 за 71280*800 N070ICG-L21 IPS lcd

евалуација:

DEN 1305.60
Достапност
Производот е достапен


Опис :
1.Напојување(5~ 18 V ) 2.HDMI 3.VGA Конектор 4.AV1 5.AV1+AV2 6.Тастатура 7.TTL Сигнал 50 Pin 8.LVDS Сигнал 1/2 ch 6bit 8bit 9.12 V Осветлување 10.Инверторот Конектор
LCD панел не се вклучени
Answer : ___________________________ Note :
Овој контролер одбор поддршка Автоматски да се Префрлите на AV2(Обратен Видите камера). Ве молиме поврзани АКК да 12 V.
Пакет содржина :
1× HDMI+VGA+2 AV Контролер Одбор VS-TY2662-V1 (Поддршка Автоматски да се префрлите на AV2 ) работа за 7inch 1280* 800 IPS Lcd Панел N070 ICG-L21
1× LVDS Кабел
1× Тастатура со Жица
1× Инверторот Одбор
1× Далечински управувач (Батерија, не се вклучени)

Кон својствата

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Компатибилен:
Рачни Играч,Конзола За Игри
Бренд Име:
VSLCDISPLAY

Производи во категоријата