.

.

300pcs М2 М2.5 М3 А2 Нерѓосувачки Челик DIN912 Ален Хексадецимален Завртки Socket Head Кап Завртки Асортиман Комплет БР.1108

300pcs М2 М2.5 М3 А2 Нерѓосувачки Челик DIN912 Ален Хексадецимален Завртки Socket Head Кап Завртки Асортиман

евалуација:

DEN 727.68
Достапност
Производот е достапен


Ова е за една кеса на 300 парчиња од М2 М2.5 М3 А2 Нерѓосувачки Челик Асортиман Комплет DIN912 Ален Хексадецимален Завртки Socket Head Кап Завртки БР.1108. М2 x 6 20pcs М2.5 x 8 20pcs М2 x 8 20pcs М2.5 x 10 20pcs М2 x 10 20pcs М2.5 x 16 20pcs М2 x 16 20pcs М2.5 x 20 20pcs М2 x 20 20pcs М2 .5 x 25 20pcs M3 x 8 20pcs M3 x 10 20pcs M3 x 18 20pcs M3 x 20 20pcs M3 x 30 20pcs
Метрички стандардна Спецификација на Завртки должината не вклучува главата. Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува. Ако тежината на секоја над 2 KG,ние може да се одвои неколку пакување за вашиот испорака или бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС. Цел износ над 300 ќе биде бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС. Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба. За Квалитетот на Сите линии за производство на соодветна контрола на квалитетот и QA/КК инспектори работат самостојно. Нашите производи се одобрени Ro HS,WEEE certifica Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас Пакет Пакување Стил : Едноставен пакет или ОЕМ пакет Испорака Брод надвор од 2 до 5 работни дена по плаќање на Соодветна пониска царинска вредност е прифатена да се напише на комерцијална фактура за да се избегне плаќање данок за увоз на купувачот. Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Конечно, ви посакуваме среќен шопинг.

Кон својствата

Бренд Име:
Junter
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
Асортиман Комплет БР.1108
Стандард:
DIN912
Материјал:
Нерѓосувачки Челик А2 SUS304
асортиман комплет:
НЕМА.1108

Производи во категоријата