.

.

Гроздобер Pleated Здолниште Жените Обоени Бонбони Повик За Кратко Здолниште Секси Дами Солидна Боја Високо Еластична Половината Мини Здолниште Сино/Розова

Гроздобер Pleated Здолниште Жените Обоени Бонбони Повик За Кратко Здолниште Секси Дами Солидна Боја Високо Еластична

евалуација:

DEN 604.80
Достапност
Производот е достапен

Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа?s оригинални condiion за враќање на парите или замена.00 Добиете 6% Попуст !
Над НАС$ 250.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно или вашиот регион не е на располагање од страна на Кина пост.
* Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.88 /парче
Добредојдовте :
ако ви се интересни во нашиот популарен производ, ве молиме да дојде до продавница :
Нашите услуги
Ажурирање на нашите нови производи, секојдневно
Над 5-годишна Професионална производ искуство
Конкурентна цена и висок квалитет
Ако имате посебни инструкции за вашата нарачка, како што се откажат превозот инструкции и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат!
Попуст
OEM Цел е добредојден, Голем попуст за големи промет на големо со цел!!
Ако ви се трошат над одредена количина од нашата продавница, можете автоматски да добие огромен попуст :
Над НАС$ 200.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како подарок со пониска вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.88 /парче
САД$ 35.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.
* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети и нормално е подготвен да биде предаден во рок од 3-7 дена по вашата завршена и расчисти исплата.36 /парче
САД$ 28.87 /парче
САД$ 32.78 /парче
САД$ 30.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати плаќање од страна на T/T,Western union,Money gram.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
Белешки
* Сите предмети се директно од фабриката, ќе добие попуст ако не за промет на големо количество.85 /парче
САД$ 19.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.00 се Добие 8% Попуст !
Над НАС$ 300.
* Ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме овозможи 5-20 дена да се постигне.

Кон својствата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
АА-WC-S-0102
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Стил:
Повик
Бренд Име:
IUSGG
Силуета:
Pleated
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Материјал:
Полиестер
Големина:
XS-2XL
Дебелина:
Општи
боја:
како Слика
Погоден Сезона:
есен и пролет
Главната Состојка:
51%-70%
Место на Потекло:
Guangdong( Копно)
Популарната елементи:
Pleated
е-прилагодена:
Yes
Боја Стил:
Природна Боја

Производи во категоријата