.

.

Creativesugar дама посочи пети сатенски фустан чевли кристал 3D пеперутка свадба потпетици свадба, матурска коктел пумпи пурпурна сребро.

Creativesugar дама посочи пети сатенски фустан чевли кристал 3D пеперутка свадба потпетици свадба, матурска коктел

евалуација:

DEN 2203.20
Достапност
Производот е достапен


Горниот материјал : Сатен со rhinestones
Единствена материјал : Гума
Пета висина : 9.5 cm
Процесот време : 7 дена
Нашите обувка се Стандардни Европска големина ,па ве молиме изберете ја вашата дневна чевли големина . ако сте од САД или Канада , ве молиме проверете ја големината на табелата пред да изберете големина
Други Предмети што може да се допаѓа

Кон својствата

Чевли Големина:
35, 36, 36.5, 37, 38, 39, 39.5, 40, 41, 42, 43
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
PU
Затворање Тип:
Лизга-На
Бренд Име:
Creativesugar
Број На Модел На:
0608-01D-130
Сезоната:
Пролет/Есен
Моден Елемент:
Кристално
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Повод:
Свадба
Пумпа Тип:
Основни
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
Сатенски
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Стил:
Домот
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Пета Висина:
9.5 cm

Производи во категоријата